POLECAM:VIDEO JACK W MEAT FACTORY – 12.03.2010

Wszystkim miłośnikom sztuki współczesnej (i literatury), którzy zawitają do Pragi na weekend, polecam jutrzejsze wydarzenie: występ portugalskiego duetu VIDEO JACK w MEET FACTORY, w ramach LUNCHMEAT FESTIVAL. Szczegóły wewnątrz wpisu.

VIDEO JACK tworzą André Carrilho (ilustrator, animator, projektant) i Nuno Correia aka Coden (DJ, muzyk). Duet od lat stara się przełamywać bariery pomiędzy VJ’ingiem, DJ’ingiem, sztuką nowych mediów. Świetnie brzmią na żywo,  z łatwością wchodzą w interakcje z widzem, ich występy nazwałbym kreatywną zabawą, na pograniczu kontekstu galerii i klubu. Poza tym to przemili i otwarci ludzie, chętnie opowiadający o swojej pracy i inspiracjach.

W Pradze pokażą audiowizualną adaptację  „Mistrza i Małgorzaty” według Bułhakowa. Start: 18.00, miejsce: Meet Factory,Ke Sklárně 15, Praga 5. Warto zajrzeć do tego centrum sztuki – dysponuje ono obecnie najbogatszym programem w Pradze, od propozycji filmowych, poprzez wystawy, przedstawienia teatralne, na wykładach, festiwalach i koncertach kończąc.

Dla zainteresowanych linki do bogatej strony internetowej Video Jack i ministrony festiwalu. Znajdziecie tam program, informacje o artystach, miejscach, biletach itp.

INFO: http://www.videojackstudios.com/

http://www.lunchmeat.cz/festival/2010/en/news-1.html

FOTO: strona Video Jack

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s