TAŃCZĄCY DOM

tańczący dom w pradze tanczacy dom krzywy dom praga domek zwiedzanie przewodnik po pradze z przewodnikiem trasy widoki piwo (28)

Czy wiecie, że na Tańczący Dom w Pradze możecie wejść? Konkretnie pod głowę Freda…lub meduzę. 

Niewiele osób o tym wie, a wejść na najbardziej kontrowersyjny budynek lat 90-tych warto. Co można zobaczyć – sprawdźcie sami w galerii poniżej. Jak się dostać na górę? Nic prostszego – wystarczy znaleźć windę w recepcji i wjechać na górę do kawiarni, a w zasadzie do restauracji i przejść na ostatnie piętro klatką schodową. Dla gości kawiarni wejście na taras widokowy (pod „głowicą”) za darmo. Nie będę pisał o Tańczącym Domu – bo zrobiłem to już tu – zapraszam, przypominam tylko, że oprócz wspomianego tarasu, kafejki, restauracji, znajduje się tu też galeria Art Salon S – naprawdę ciekawe wystawy w ostatnim czasie. Tylko się nie zaplątajcie tam na górze…

P1011163

P1011165

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

tanczacy dom w pradze praga praha

tańczący dom w pradze tanczacy dom krzywy dom praga domek zwiedzanie przewodnik po pradze z przewodnikiem trasy widoki piwo (29)

tańczący dom w pradze tanczacy dom krzywy dom praga domek zwiedzanie przewodnik po pradze z przewodnikiem trasy widoki piwo (16)

tańczący dom w pradze tanczacy dom krzywy dom praga domek zwiedzanie przewodnik po pradze z przewodnikiem trasy widoki piwo (18)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

tańczący dom w pradze tanczacy dom krzywy dom praga domek zwiedzanie przewodnik po pradze z przewodnikiem trasy widoki piwo (3)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s